فروشگاه امیرجان، نامی به قدمت تهران قدیم

فروشگاه امیرجان در سال ۱۳۳۱ توسط حاج قربانعلی امیرجان در محله انبارنفت تهران افتتاح گردید. این فروشگاه همواره در تلاش بوده تا اجناسی با بهترین کیفیت و با قیمتی مناسب را به مشتریان خود عرضه کند.

با لطف خدا و اعتماد مشتریان و همراهان گرامی، امروز گروه مواد غذایی امیرجان با چهار محصول اصلی چای، برنج، زعفران و زرشک کوشش می‌کند تا اقلام ضروری خانوارهای ایرانی را به صورت مستقیم و از تولید به مصرف در اختیار هم میهنان عزیز قرار دهد.

از سال ۱۳۹۶ بر آن شدیم تا با راه اندازی وب سایت گروه مواد غذایی امیرجان، عرصه خدمت رسانی خود را گسترش داده و این امکان را فراهم کنید، تا آن دسته از عزیزانی که زمان لازم برای خرید حضوری ندارند نیز بتوانند از اجناس با کیفیتی که با قیمت عمده عرضه می‌شود، بهره ببرند.

همچنین در راستای احترام به حقوق مصرف کنندگان تمامی محصولات این گروه با ضمانت بازگشت به مشتریان محترم عرضه می‌شود که این اتفاق برای اولین بار است که در ایران و در مورد محصولاتی نظیر چای و برنج به وقوع می‌پیوندد.

گروه مواد غذایی امیرجان به مناسبت‌های مختلف جشنواره‌های فصلی برگزار می‌کند که در طول برگزاری جشنواره، مشتریان گرامی می‌توانند از تخفیفات، هدایا و قرعه کشی‌های این فروشگاه بهره‌مند گردند. از این رو شما می‌توانید پیگیر اتفاقات این فروشگاه از طریق شبکه‌های اینستاگرام و تلگرام ما باشید.